Weronika Gawrońska

Powrót do listy osób

Cześć jestem Weronika.

Swoją przygodę z szeroko pojętym fitnessem rozpoczęłam w wieku 15 lat i na tym nie poprzestałam.
Chęć pomocy innym oraz zaszczepienia w nich pasji do aktywności fizycznej skłoniła mnie do postawienia kolejnego kroku, jakim było uzyskanie tytułu Instruktora Sportów Siłowych: Trener Personalny. Za sobą mam masę kursów i szkoleń m.in.
(kształtowanie kobiecej sylwetki, dieta w zaburzeniach miesiączkowania, dietetyka sportowa, metody treningu siłowego, kontuzje w sporcie).

I na tym nie poprzestanę! Cały czas, z wielkim zainteresowaniem i pasją podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kursach.
Dzięki zaangażowaniu oraz oddaniu wykonywanym obowiązkom na zajęciach fitness zwracam uwagę na świadomość i technikę wykonywanych zadań ruchowych, indywidualnie podchodzę do każdego, motywując do pracy, staram się Wam zapewnić poczucie bezpieczeństwa. W końcu diabeł tkwi w szczegółach... :)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć jak przebiega współpraca ze mną, zapraszam na treningi – personalne jak i te grupowe!

Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą czy dopiero zaczynasz, razem określimy cel oraz drogę do jego osiągnięcia.


Prowadzone zajęcia:

Cellulit Killer |Pośladki-Brzuch-Uda