Weronika Gawrońska

Powrót do listy osób
Weronika Gawrońska
Cześć, jestem Weronika.
Swoją przygodę z szeroko pojętym fitnessem rozpoczęłam w wieku 15 lat i na tym nie poprzestałam.
Chęć niesienia pomocy innym oraz zaszczepienia w nich pasji do aktywności fizycznej skłoniła mnie do postawienia kolejnego kroku, jakim było uzyskanie tytułu Instruktora Sportów Siłowych: Trener Personalny. Za sobą mam masę kursów i szkoleń m.in.
(kształtowanie kobiecej sylwetki, trening osób otyłych i z nadwagą, dieta w zaburzeniach miesiączkowania, dietetyka sportowa, metody treningu siłowego, kontuzje w sporcie).
I na tym nie poprzestanę! Cały czas, z wielkim zainteresowaniem i pasją podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kursach. 
Dzięki zaangażowaniu oraz oddaniu pracy, zwracam uwagę na świadomość i technikę wykonywanych ćwiczeń, indywidualnie podchodzę do każdego, motywując do pracy. Staram się zapewnić Wam poczucie bezpieczeństwa, w końcu diabeł tkwi w szczegółach...
Nauczę Cię jak powoli zmieniać swoje życie, żeby żyć bardziej świadomie, aktywnie i zdrowo, ale jednocześnie lubić to i nie popadać w przesadę. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć jak przebiega współpraca ze mną, zapraszam na treningi – personalne jak i te grupowe! Mam nadzieję, że przekonasz się na własnej skórze, że codziennie można być fit – bez spiny i niepotrzebnych wyrzutów sumienia. Ba – zdrowy tryb życia może być przyjemny, i to bardzo! 
Wchodzisz w to? 

Prowadzone zajęcia:

Pośladki-Brzuch-Uda |Trening funkcjonalny