Michał Szymanowski

Powrót do listy osób
Michał Szymanowski

Cześć, nazywam się Michał SZYMANOWSKI i jestem międzynarodowym instruktorem Krav Maga.

Moją pracą jest służba w wojsku polskim. Od 13 lat spełniam się jako żołnierz zawodowy. Jestem także wielokrotnym uczestnikiem misji wojskowych na bliskim wschodzie, a także w Afganistanie. Wielokrotnie na misjach współpracowałem z jednostkami specjalnymi takimi jak "GROM" i  1 Pułk Komandosów w Lublińcu. To wszystko dało mi wiedzę i umiejętności by uczyć innych jak mają sobie radzić z dużym stresem, oraz w sytuacjach, których są skazani tylko na siebie.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych na kierunku zarządzanie. Przez większość mojego życia zajmuję się sportem, a od 10 lat Krav Maga czyli systemem, który polega na samoobronie. 

Swoją przygodę z Krav Maga zacząłem we Wrocławiu pod patronatem Tadeusza Dubickiego Expert - 2, uczestniczyłem w licznych szkoleniach, seminariach, obozach, kursach, zdałem egzamin G.I.C., który prowadził Eyal Yanilov (Master 3) - prezydent Krav Maga Global oraz Jacek Walczak (Expert 3). Egzaminował Emmanuel Ayache (Expert 5).

 

Zapraszam do uczestniczenia w zajęciach z samoobrony, która pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo swoje własne i twoich bliskich. Zajęcia prowadzone są tak, że Twoja płeć i wiek nie mają znaczenia.