Karolina Pluta

Powrót do listy osób

Karolina Pluta

Magister fizjoterapii/ Trener personalny/ Instruktor jogi

Cześć, mam na imię Karolina. Jestem fizjoterapeutką oraz trenerem personalnym. W swojej pracy skupiam się głównie na ruchu i szeroko rozumianej terapii manualnej. Ludzkie ciało od zawsze mnie pasjonuje, szczególnie pokonywanie jego granic i odkrywanie nowych możliwości. Doskonale wiem jak ważny jest poprawny trening i stałe dbanie o sprawność ciała. Każdy plan treningowy zawsze dostosowuje do indywidualnych potrzeb. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach oraz licznych szkoleniach jestem w stanie profesjonalnie się Tobą zaopiekować. Współprace opieram na zaufaniu i empatii. Zanim zaczniemy ustalimy Twoje cele i oczekiwania. Po dokładnej ocenie sylwetki wspólnie opracujemy plan działania a następnie zabierzemy się do pracy.

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje trenerskie oraz fizjoterapeutyczne. Ukończyłam m.in. szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego, siłowego oraz terapii manualnej.
Jako fizjoterapeutka specjalizuje się również w treningach prozdrowotnych, dbając o dobre samopoczucie swoich podopiecznych, eliminując dolegliwości bólowe i przywracając sprawność po kontuzjach.

Od wielu lat moją pasją jest sport oraz aktywne spędzanie czasu. Regularnie biegam oraz praktykuje jogę. W wolnym czasie podróżuję oraz czytam książki.

 

Specjalizacje:
Trening funkcjonalny
Trening siłowy
Trening medyczny (przywracanie sprawności po kontuzjach i urazach)
Fizjoterapia  

Aktualnie w Naszym klubie prowadzę również zajęcia z Power Jogi. Power Joga to intensywna sesja, która sprawi, że na pewno nieźle się spocisz. Jest to prawdziwy trening wytrzymałościowy. Ćwiczenia polegają na wykonywaniu asan z własnym ciężarem ciała. Każda z asan wymaga siły, co wzmacnia mięśnie i modeluje sylwetkę. Pomaga również zwiększyć elastyczność i koordynację ruchową.

Chcesz zwiększyć siłę i sprawność swojego organizmu? A może potrzebujesz po prostu zadbać o dobre samopoczucie i życie bez bólu? Serdecznie zapraszam Cię do współpracy ????