Centrum 4Active

4ACTIVE Centrum Fitness & Squash - tu rodzi się sukces!

Nasz największy atut - Profesjonalny Zespół!

Kadra 4Active to najlepiej wyszkoleni trenerzy, posiadający holistyczną wiedzę, zdobytą w Akademiach Sportowych, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.

Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza zasługują na odpowiednią oprawę. Oddaliśmy w ich ręce nowoczesny budynek wyposażony w optymalną ilość najlepszych sprzętów renomowanej firmy Star Trac, MegaForm. Wszystko dla Ciebie, byś nie musiał czekać w kolejce do bieżni i innych maszyn, byś mógł ćwiczyć w idealnych warunkach klimatycznych, w odpowiedniej temperaturze i wilgotności, w czystości i przyjemnie pachnącym powietrzu.

W budynku znajdziesz dwa nowoczesne korty do squasha, posiadające bardzo sprężystą podłogę na legarach, która skutecznie amortyzuje drgania i nie obciąża stawów.


Naszą mocną stroną jest najlepszy sprzęt.

Posiadamy aż 50 różnych maszyn marki Star Trac, MegaForm (w tym poszukiwany Turbo Trener), Concept2, 13 rowerów Schwinn do zajęć Fit Bike, niezliczoną ilość sztangielek, hantli i stepów, akcesoria do treningu funkcjonalnego (piłki, worki bułgarskie, worki bokserskie, skrzynie do cross'a, kamizelki z obciążeniem, skakanki).


Nasz klub jest otwarty dla każdego. Bez względu na to, czy masz 15, czy 70 lat. Każdy z Was znajdzie tutaj taką formę sportu, którą pokocha. Nie wierzycie? Oto przykłady:

  1. Jeżeli chcesz wyrzeźbić pupę i brzuch, zapraszamy na zajęcia Płaski Brzuch i Sexy Pupa.
  2. Jeżeli Twoim marzeniem jest wyrzeźbione ciało i smukła sylwetka- zajęcia Pump są dla Ciebie !
  3. Wykonujesz pracę siedzącą i cierpisz na problemy z kręgosłupem? Przyjdź na Pilates!
  4. Szukasz treningu funkcjonalnego, dzięki któremu cała Twoja sylwetka zmieni się nie do poznania? Spalanie Po Obwodzie to pozycja obowiązkowa!
  5. Kochasz grupową jazdę na rowerze z instruktorem w rytm muzyki i przy udziale zachwycających efektów specjalnych? Fit Bike jest dla Ciebie!
  6. Może chcesz spróbować czegoś trudniejszego? Zapraszamy na interwałowy trening kondycyjny, czyli ActiveCross, który możesz stosować zamiennie z Tabatą.

Wybierz swoją dyscyplinę, a zapewne poczujesz się lepiej.