• Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
  • W przypadku 3 nieobecności na zajęciach w ciągu 7 dni, bez uprzedniego odwołania rezerwacji , nałożona zostanie blokada zapisów na 14 dni.

                                             UWAGA !!! 

ZAPISY NA PIĄTEK, SOBOTĘ I NIEDZIELĘ WYŁĄCZNIE W RECEPCJI KLUBU LUB POD NR TELEFONU - 67 30 70 300                                             

 

Godzina Poniedziałek24-02-2020 Wtorek25-02-2020 Środa26-02-2020 Czwartek27-02-2020 Piątek28-02-2020 Sobota29-02-2020 Niedziela01-03-2020
08:15
50 min 11 miejsc Trening Obwodowy Anna Majewska
50 min 18 miejsc Płaski brzuch, sexi pupa Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 20 miejsc Tabata Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 19 miejsc HIIT Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 10 miejsc Slam Ball Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
08:30
50 min brak miejsc Cellulit Killer Weronika Gawrońska
10:00
120 min brak miejsc MARATON FITNESS
90 min brak miejsc CHALLENGE KOŃ & GENERAŁ
11:30
120 min brak miejsc MARATON - Power Bike
12:00
60 min brak miejsc ZAWODY o MISTRZA CROSS ACTIVE
16:00
17:00
50 min bez ograniczeń ACTIVE CROSS KIDS Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
50 min bez ograniczeń ACTIVE CROSS KIDS Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
18:00
50 min 5 miejsc Płaski brzuch, sexi pupa Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min brak miejsc Pilates Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
50 min 17 miejsc Step & Shape Anna Dyś
Anna Dyś
Anna Dyś
50 min brak miejsc PILATES Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
50 min 6 miejsc Power Pump Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min brak miejsc Trening obwodowy Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
50 min 8 miejsc STEP Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
120 min brak miejsc CINEMA POWER MARATON Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min brak miejsc ACTIVE CROSS Anna Majewska
19:00
50 min 5 miejsc Active Cross Anna Majewska
50 min brak miejsc Power Bike Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 1 miejsce Trening obwodowy Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
50 min 14 miejsc Sexi Body Anna Dyś
Anna Dyś
Anna Dyś
50 min brak miejsc Power Bike Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 2 miejsca Active Cross Anna Majewska
50 min 9 miejsc HiiT Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min brak miejsc Pośladki-Brzuch-Uda Weronika Gawrońska
20:00
90 min 13 miejsc BOKS Jarosław Drewnowski