• Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
  • W przypadku 3 nieobecności na zajęciach w ciągu 7 dni, bez uprzedniego odwołania rezerwacji , nałożona zostanie blokada zapisów na 14 dni.

 

 

Godzina Poniedziałek14-01-2019 Wtorek15-01-2019 Środa16-01-2019 Czwartek17-01-2019 Piątek18-01-2019 Sobota19-01-2019 Niedziela20-01-2019
08:15
50 min 18 miejsc Płaski brzuch, sexi pupa Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 18 miejsc HOT Body Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 15 miejsc Aktywny Poranek Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
17:00
50 min 12 miejsc Active Cross KIDS Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
50 min 12 miejsc Active Cross KIDS Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
18:00
50 min brak miejsc Pilates Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
50 min 3 miejsca Płaski brzuch, sexi pupa Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 2 miejsca Power Pump Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 2 miejsca Sexi pośladki + ABS Anna Dyś
Anna Dyś
Anna Dyś
50 min 2 miejsca Fit Piramida Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 1 miejsce PILATES Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
50 min 2 miejsca Trening obwodowy Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
50 min 3 miejsca 30/30
50 min brak miejsc PILATES Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
50 min 1 miejsce Active Jump Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
19:00
50 min brak miejsc Fit Bike Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 5 miejsc Active Jump Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
50 min 1 miejsce Active Cross Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
50 min 2 miejsca Extreme FitBall Anna Dyś
Anna Dyś
Anna Dyś
50 min bez ograniczeń Rezerwacja - sala rowerowa
50 min 11 miejsc Tabata ABS Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
55 min brak miejsc Rezerwacja - sala funkcjonalna
50 min 1 miejsce Active Cross Marcin Ćwirzeń
20:00
90 min 25 miejsc KRAV MAGA Michał Szymanowski
Michał Szymanowski
Michał Szymanowski
50 min bez ograniczeń Rezerwacja - sala rowerowa
90 min 25 miejsc KRAV MAGA Michał Szymanowski
Michał Szymanowski
Michał Szymanowski