• Prosimy o informowanie o rezygnacji z rezerwacji - dzięki temu zwolni się miejsce dla innego klubowicza. Rezygnację można zgłosić najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
  • W przypadku 3 nieobecności na zajęciach w ciągu 7 dni, bez uprzedniego odwołania rezerwacji , nałożona zostanie blokada zapisów na 14 dni.

 

 

Godzina Poniedziałek19-11-2018 Wtorek20-11-2018 Środa21-11-2018 Czwartek22-11-2018 Piątek23-11-2018 Sobota24-11-2018 Niedziela25-11-2018
08:15
50 min 20 miejsc Płaski brzuch, sexi pupa Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 18 miejsc Hot body Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 21 miejsc HIIT Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 15 miejsc Hi Lo Aerobic Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
17:00
50 min 12 miejsc Active Cross KIDS Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
50 min bez ograniczeń Rezerwacja -sala fitnessowa
50 min 12 miejsc Active Cross KIDS Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
18:00
50 min brak miejsc Pilates Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
50 min brak miejsc Płaski brzuch, sexi pupa Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 4 miejsca Sexi pośladki + ABS Anna Dyś
Anna Dyś
Anna Dyś
50 min 2 miejsca Power Pump Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min brak miejsc Fit Bike Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min brak miejsc PILATES Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
Ewa Żukowska-Matus
50 min brak miejsc STEP Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 8 miejsc Trening obwodowy Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
Grzegorz Sikorski
50 min brak miejsc Płaski brzuch, sexi pupa Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
19:00
50 min 5 miejsc Active Cross Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
90 min 25 miejsc KRAV MAGA Michał Szymanowski
Michał Szymanowski
Michał Szymanowski
50 min 11 miejsc Active Jump Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
Aleksandra Godawa
50 min brak miejsc Fit Bike Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 7 miejsc Extreme FitBall Anna Dyś
Anna Dyś
Anna Dyś
50 min brak miejsc Fit Piramida Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 3 miejsca Active Cross Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
50 min 3 miejsca Tabata Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
50 min 5 miejsc Active Cross Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
Jakub Kasprzak
50 min brak miejsc Fit Bike Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska
Żaneta Stocka-Podłyska