Oferta pracy - poszukujemy instruktora fitness

PRACA INSTRUKTORA FITNESS

Jesteś pasjonatem/pasjonatką fitnessu? Masz w sobie chęć działania i motywowania innych? Ta praca jest specjalnie dla Ciebie!

Oferujemy:

- umowa o pracę (½ etatu) / umowa zlecenie,

- praca w młodym, dynamicznym zespole,

- możliwość doskonalenia swoich umiejętności,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

- uprawnienia do wykonywania zawodu,

- wiedza w zakresie fitness,

- wysoka kultura osobista,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- umiejętność pracy w zespole,

- zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku,

- dużo uśmiechu na twarzy :) .

Zadania:

- instruowanie jak wykonywać poszczególne zestawy ćwiczeń, a następnie sprawdzanie poprawności ich wykonywania,

- profesjonalne podejście do klientów, przy czym motywowanie uczestników oraz wymyślanie nowych układów, które będą atrakcyjne i rozwijające,

- dopasowywanie proponowanych  ćwiczeń do kondycji uczestników zajęć,

- dbanie o pozytywny wizerunek Klubu,

Zostań jednym/jedną z Nas!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: info@4-active.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Galeria zdjęć