NOWOŚĆ - zajęcia ACTIVE MAMA

Powrót do listy aktualności
NOWOŚĆ - zajęcia ACTIVE MAMA

Jesteś świeżo upieczoną mamą, która chciałaby wrócić do formy sprzed ciąży?

To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy specjalny system ćwiczeń, który przywraca ciało i ducha do formy po porodzie. Podczas zajęć nie musisz rozstawać się z dzieckiem !!!
Chciałabyś wyjść do klubu/siłowni, spotkać się z innymi mamami? Obawiasz się jednak, że zbyt długa rozłąka z dzieckiem wpłynie na Was negatywnie? Do tego nie masz z kim zostawić dziecka? Nie martw się, nasz Klub przygotował ofertę także dla Ciebie i Twojego dziecka!

A C T I V E M A M A to rodzaj zajęć gdzie kierując treningiem, poniekąd bawisz się z maluchem, ale jednocześnie świadomie kontrolujesz pracę własnych mięśni. Na zajęciach pracujemy nad kondycją mięśni całego ciała, ale duży nacisk kładziemy na poprawę stabilizacji kręgosłupa i na ćwiczenia mięśni dna miednicy. Czasami maluch leży obok Ciebie i patrzy jak Ty wylewasz z siebie siódme poty, innym razem nawiązuje kontakty z pozostałymi dziećmi, a czasami (jeśli ma na to ochotę) służy Ci za „ciężarek” :) lub po prostu będzie spać.

Kiedy najwcześniej można zacząć trenować fitness z dzieckiem?

Mamy mogą przyjść na ćwiczenia po zakończeniu okresu połogu (po 6 tyg. od porodu naturalnego i 8 tyg. po cesarskim cięciu) i kontroli u ginekologa. Dzieci biorą udział w ćwiczeniach dopiero, kiedy stabilnie trzymają główkę, wcześniej tylko leżą na matach lub w swoich wózkach, a mamy ćwiczą same (lub z piłką). W zajęciach mogą brać udział dzieci raczkujące ale nie chodzące. Poza tym nie ma żadnych specjalnych przeciwwskazań.

Od dnia dzisiejszego tj. 01.06.2016r. zbieramy chętne mamy do wzięcia udziału w zajęciach Active Mama. Zapisy w recepcji Klubu lub pod nr tel. 673070300. Po utworzeniu grupy chętnych mam startujemy z zajęciami.


Galeria zdjęć